Yo-kai Watch v Evropě v roce 2015

Yo-Kai WatchZpráva to již není nejnovější ale to nic nemění na její pravdivosti. Pokud totiž sledujete alespoň očkem japonský herní trh, už větříte, že se k nám na západ žene něco velkého. Se tam se stane, že čistě japonská série dostane možnost ukázat se také jinde, než na dálném východě – za všechny jmenujme kupříkladu hru Bravely Default, která slavila úspěch po celém světě. Yo-kai Watch je v Japonsku velmi populární sérií ze které vznikly hry, seriály a manga. Konkrétně hry, již dva díly, se na konzoli 3DS prodávají opravdu dobře (zdroj).

Hra samotná pojednává o zařízení „Yo-kai Watch“, pomocí kterého dokáže hlavní hrdina vidět duchy (takzvané Yo-kaie), kteří páchají nějakou tu neplechu, a bojovat s nimi s pomocí jiných Yo-kaiů, se kterými se spřátelil. Vše se odehrává ve městě Sakura New Town a žánr RPG se tu rozhodně nezapře. Hru má pod taktovkou studio Level-5, které má na svědomí například série jako Professor Layton, Ni No Kuni či v blízké době v Evropě vycházející hru Fantasy Life.

Žádné informace o tom, jak moc bude hra pro západní trh upravená či kdy přesně vyjde zatím nejsou. Nezbývá tedy než vyčkávat na nové informace, které se vám samozřejmě budeme snažit předložit, neboť i my jsme zvědaví na to, jak to celé dopadne.

Můžete přejít na konec stránky a zanechat komentář. Pingování není povoleno.

Zanechte komentář