Nintendo Direct 13.2.2004 – 3. část (Wii U)

Nintendo Direct (Wii U)

V poslední části našeho shrnutí Nintendo Direct se podíváme na připravované tituly pro Wii U. I pro tento rok je připraveno několik exkluzivit, které na jiné konzoli nenajdete. Jedná se o krabicové verze her nebo hry dostupné z Nintendo eShopu pro konzoli WiiU. Mezi hlavní taháky patří především velmi očekávané nové dobrodružství Donkey Konga a jeho party, Mario Kart 8 a další tituly, které byly představeny prostřednictvím Nintendo Direct.

 

 

Child of Light

Hra Child of Light pro Wii U

Hra Child of Light

Hra Child of Light by měla být na Nintendo eSHopu pro Wii U k dispozici 30. dubna. Jedná se o pohádkově laděné RPG, kde se s malou princeznou a její bludičkou vydáte na dobrodružství o navrácení tří zdrojů světla. Bojování s příšerami, prozkoumávání či řešení puzzlů – o nic z toho v této hře nouze nebude. Hra nabídne podle všeho i multiplayer.

 

DK Country: Tropical Freeze

Hra Donkey Kong Country Tropical Freeze pro Wii U

Hra Donkey Kong Country Tropical Freeze

O našem slavném opičákovi toho bylo napsáni již více než dost, nejen na našich stránkách. Proto ještě jednou vězte, že Donkey Kong Country Tropical Freeze vychází 21. února na konzoli Wii U. A pokud ještě stále potřebujete navnadit, tak by se o to mohl postarat nejnovější trailer zde.

 

NES REMIX 2

Hra NES REMIX 2 pro Wii U

Hra NES REMIX 2

V pořadí již druhý NES REMIX se nese ve stejném duchu jako jeho předchozí kolega, což znamená, že bude obsahovat určitou sbírku starých NESových pecek. Hra by měla být ke stažení na Nintendo eShopu pro Wii U 25. dubna tohoto roku. Namátkou by měla obsahovat hry jako Metroid, Kid Icarus, Kirby’s Adventure či Dr. Mario. Navíc by měla hra obsahovat mód nazvaný Super Luigi Bros., což by měl být Super Mario Bros. jen v Luigiho kabátku – hráči budou ovládat Luigiho, u kterého mohou využít vyšší skok a proběhnout si staré levely v zrcadlově obrácené verzi.

 

GameBoy Advance a Virtual Console

Nintendo konečně ohlásili, že hry pro GameBoy Advance budou dostupné pro Virtuální konzoli WiiU toho jaro. Mezi hrami by měla být oblíbená Metroid Fusion, Mario & Luigi Superstar Saga, Yoshi’s Island: Super Mario Advance 3 a další. Nintendo slibuje, že máme být trpěliví, že se bude v průběhu snažit vydávat hry jak jen to půjde.

 

Mario Kart 8

Hra Mario Kart 8 pro Wii U

Hra Mario Kart 8

Hra Mario Kart 8 se představila novým trailerem, který ukazuje nové hratelné charaktery, některé nové a staré lokace a především pak vylepšený grafický kabátek a hrátky s gravitací. Vše vidět ve videu zde! Hra je ve velikém očekávání a fanoušci rozhodně neskrývají nadšení, takže uvidíme, jak si hra povede. Pro konzoli Wii U vychází 30. května 2014.

Bayonetta 2

Hra Bayonetta 2 pro Wii U

Hra Bayonetta 2

Na závěr pan Iwata ještě oznámil vydání hry, jenž je pokračováním úspěšného prvního dílu – Bayonetta 2. Hra by měla vyjít v průběhu roku 2014 pro Wii U a půjde o velmi dynamickou akční hru. Ostatně nejlépe je vše ukázaná na videu zde.

Tímto byl Nintendo Direct 13.2.2014 uzavřen a končí i naše shrnutí. Pokud si vše chcete náležitě prohlídnout či se podívat na celý průběh, nezapomeňte zhlédnout celé video níže:

[embedyt]http://www.youtube.com/watch?v=BdQg43n2OaM[/embedyt]

Část 3. ze 3.

Můžete přejít na konec stránky a zanechat komentář. Pingování není povoleno.

Zanechte komentář