Nintendo Direct 13.2.2004 – 2. část (3DS)

Nintendo Direct (3DS)

V druhé části předal Satoru Iwata slovo Eriku Petersonovi, který je hlavním marketing manažerem pro Nintendo v Americe, aby se zhostil úlohy a oznámil další chystané tituly pro tento rok. Peterson se zaměřil především na exkluzivní tituly pro Nintendo 3DS a rozpovídal se, mimo jiné, o možnostech využití funkce StreetPassu v posledním dobrodružstvím Professora Laytona či vylepšeních, kterých se můžeme dočkat v novém Monster Hunteru.

 

Professor Layton and the Azran Legacy

Hra Professor Layton and the Azran Legacy pro Nintendo 3DS

Hra Professor Layton and the Azran Legacy

Poslední putování v sérii s profesorem Laytonem by se mělo v Americe objevit 28. února tohoto roku.V Evropě hra již vyšla 8. Listopadu a tak už ji tu u nás můžeme nějaký ten pátek hrát. Erik Peterson ve videu popisuje možnosti StreetPassu a upozorňuje na to, že se jedná o poslední díl v série, který se zabývá další záhadou k vyřešení.

Video můžete najít zde: Zdroj

 

Monster Hunter 4 Ultimate

Hra Monster Hunter 4 Ultimate pro Nintendo 3DS

Hra Monster Hunter 4 Ultimate

Velmi očekávaná hra, která již nějakou dobu sklízí úspěch v Japonsku se dočká i evropského a amerického vydání. Ostatně jsme vás o něm již informovali zde. Vydání je naplánováno na začátek roku 2015 a kromě nových monster a zbraní bychom se měli dočkat také online multiplayeru na Nintendo 3DS, na které vychází.

 

Weapon Shop de Omasse

Hra Weapon Shop de Omasse pro Nintendo 3DS

Hra Weapon Shop de Omasse

Hra, která vyšla v Japonsku již v roce 2012 a neměla se na západní trh dostat, se konečně dočkala svého oznámení. Na Nintendo eShopu by se měla objevit 20. února. Jedná se o RPG hru, kde hrajete za syna a otce, kteří spolu vyrábí zbraně pro potulné hrdiny, kteří vše kosí hlava nehlava. Výroba a typ zbraně pak mají blahý či neblahý účinek na hrdinovu výpravu a pro pak z toho plyne buď zisk a nebo ztráta. Vcelku jednoduchý princip, který si ale v Japonsku získal již mnoho fanoušků a pro milovníky podobně laděných RPG her to je přímo nutnost.

Inazuma Eleven

Hra Inazuma Eleven pro Nintendo 3DS

Hra Inazuma Eleven

Inazuma Eleven již vyšla pro Nintendo DS, avšak dnešním den bude dostupná i na Nintendo eShopu pro Nintendo 3DS. Hra v sobě kombinuje prvky akčně laděného RPG z prostředí fotbalu. Snažíte se složit vlastní tým, vylepšovat určité dovednosti jednotlivých hráčů a následně takticky zvládnout a vyhrát zápas. Alespoň takhle nějak obdobně to uvedl Erikson ve videu Nintendo Direct.

 

Další Nintendo eShop tituly

Nezapomnělo se ani na další tituly, které se na Nintendo eShopu objeví. Nejdříve nám Jools Watsham z Renegade Kid představil Moon Chronicles – hra, jejíž hlavním příběhem je cesta na měsíc. Jedná se o FPS určenou pro Nintendo 3DS a sám Jools hru popsal jako mix akce, nějakého toho puzzlu a příběhové linky.

Další krátce představenou hrou byla hra Shovel Knight. Sean Velasco z Yacht Club Game ji popsal jako „sidescrollingovou“ akční hru, kde má největší slovo lopata, kterou třímá vaše postavička – tedy bivoj v rytířské zbroji – ve svých rukách. Od našeho rytíře s lopatou prý nemáme čekat žádné složité herní mechaniky ale jen čistou herní zábavu pro odreágování.

Tyrone Rodriguez z Nicalis byl dalším hovořícím jen stručně shrnul, že jejich hra 1001 Spikes bude rychlá svižná hra inspirována starými tituly z NES.

O Retro City Rampage toho po internetu už leccos zaznělo. Brian Provinciano z VBlank upřesnil o co ve hře přesně půjde nebo spíše už jde – hra vyšla 6. tento měsíc na Nintendo eShop. Retro City Rampage vzdává hold 8-bitové éře, kde byl sběr powerupů a všemožných mincí na denní pořádku. Své místo tu má i střílení lidí a kradení aut a hra jistě netrpí přílišnou lineárností.

 

Pokud chcete shlédnout záznam celého přenosu, můžete tak učinit níže:

[embedyt]http://www.youtube.com/watch?v=BdQg43n2OaM[/embedyt]

Část 2. ze 3.

Můžete přejít na konec stránky a zanechat komentář. Pingování není povoleno.

Zanechte komentář