Nintendo Direct 13.2.2004 – 1. část (3DS)

Nintendo Direct 13.2.2004

Nintendo Direct máme úspěšně za sebou a ve zhruba čtyřiceti minutovém videu jsme mohli vidět nadcházející tituly Nintendo 3DS a Wii U pro tento rok. Satoru Iwata nás provázel skoro celým průběhem záznamu a odtajnil a ukázal některá data vydání jednotlivých her. Zároveň ukázal některé nové záběry z daných her a hovořil na co a na jaké hry, se máme těšit. Pojďme se na ně podívat.

 

 

Super Smash Bros

Hra Super Smash Bros pro Nintendo 3DS a Wii U

Hra Super Smash Bros

Hra Super Smash Bros vyjde pro Nintendo 3DS a Wii U ještě v tomto roce i když prozatím není určeno přesné datum. Jedná se o hru z velmi oblíbené a kladně hodnocené série, kde se setkávají postavičky z různých her od Nintenda, které do sebe buší v různých arénách ve snaze knokautovat ostatní protivníky. Rozumějme tedy, že se pod tímto názvem skrývá svižná hravá bojovka.

Nový trailer můžete nalézt zde: Zdroj

Mario Golf: World Tour

Hra Mario Golf: World Tour pro Nintendo 3DS

Hra Mario Golf: World Tour

Mario Golf: World Tour vyjde exkluzivně pro Nintendo 3DS a 2DS 2. května. Sám Iwata ve videu zmiňuje určité RPG prvky, kterými hra bude disponovat. Především pak kladl důraz na výhody výběru vhodného oblečení a další kustomizace pro váš Mii charakter, které mají vliv na určité stránky hratelnosti. Takže najít svůj správný herní styl bude nejen zábavné ale i pro úspěšné hraní důležité.

Nový trailer můžete nalézt zde: Zdroj

 

Kirby Triple Deluxe

Hra Kirby Triple Deluxe pro Nintendo 3DS

Hra Kirby Triple Deluxe

Podle slov pana Iwaty vyjde Kirby Triple Deluxe také 2. května, a to pro konzole Nintendo 3DS a 2DS. Ve videu je popsáno ovládání Kirbyho, když má zrovna nějakou schopnost. I s jednou schopností toho půjde udělat velmi mnoho a bude jen na vás, jaký herní styl si zvolíte a jak s danou schopností naložíte. Hra bude také obsahovat velké množství sebratelných předmětů a některé půjdou moci získat pouze pouze přes StreetPass.

Nový trailer můžete nalézt zde: Zdroj

 

Yoshi’s New Island

Hra Yoshi's New Island pro Nintendo 3DS

Hra Yoshi’s New Island

Hra Yoshi’s New Island vyjde 14. března pro Nintendo 3DS a 2DS. Ve videu jsou ukázané nové prvky, které zahrnují obrovská vejce, železná vejce a další schopnosti dua Yoshi a baby Maria. Iwata také zmiňuje, že pokud budou hráči toužit po kompletním dohrání celé hry a sesbírání všech věcí, bude pro ně hra prý opravdovým oříškem a svou obtížností bude dosti tuhá – takže se těš, Kongu!

Nový trailer můžete nalézt zde: Zdroj

 

Steeldiver Sub Wars

Hra Steeldiver Sub Wars pro 3DS

Hra Steeldiver Sub Wars

Tato hra by měla být pravděpodobně již k dispozici na Nintendo eShopu, neboť sám Iwata se dušoval, že její stažení bude dostupné hned po skončení Ninteda Direct. Mělo by se jednat o jakousi FPS ponorkovou bitvu, kde se snažíte jít soupeři po krku. Možnost hraní jak v lokálním multiplayeru, tak po internetu, je samozřejmostí. Hra by měla být ke stažení zdarma s určitým omezením, které se týká výběru ponorek a počtu misí. Po zakoupení se pak odemkne velký druh ponorek a všech 7 misí. Za zkoušku se jistě nic nedá.

Video můžete nalézt zde: Zdroj

 

Rusty’s Real Deal Baseball

Hra Rusty's Real Deal Baseball pro Nintendo 3DS

Hra Rusty’s Real Deal Baseball

Hra Rusty’s Real Deal Baseball by měla být k dispozici letos v Dubnu pro Nintendo 3DS a 2DS. Jedná se o soubor miniher s tématikou baseballu, které jsou zaměřené na postřeh a rychlé reakce. Kromě odpalování a chytání míčků si tu také můžete upravovat svou pálku a cvičit se tak v dovednostních disciplínách.

 

Pokémon Battle Trozei

Hra Pokémon Battle Trozei pro Nintendo 3DS

Hra Pokémon Battle Trozei

Pokémon Battle Trozei má být takzvanou „Action puzzle game“ a na Nintendo eShopu by měla být k dispozici 20. března. Jedná se o „klikací“ hru, kde se snažíte seřadit své pokémony tak, aby vodorovně či svisle dali určité počet a vy tak mohli zaútočit na svého protivníka. Hra by měla obsahovat opravdu všechny pokémony (tedy něco přes 700) a určitým způsobem se dá každý pokémon chytit a na svém hracím poli pak dále použít. Multiplayer k dispozici.

K lepšími náhledu poslouží toto video: Zdroj

 

Pokud chcete shlédnout záznam celého přenosu, můžete tak učinit níže:

[embedyt]http://www.youtube.com/watch?v=BdQg43n2OaM[/embedyt]

Část 1. ze 3.

Můžete přejít na konec stránky a zanechat komentář. Pingování není povoleno.

Zanechte komentář