Představení nového 3DS

Nové Nintendo 3DS

V tomto krátkém videu se Vám pokusím představit nové 3DS v celé své kráse. Pořídil jsem ho ve speciální Zeldí edici a kromě krátkých ukázek se také pokusím říci, zdali se investice do nového stroje vyplatí či nikoliv. Rád uslyším nějaké další názory, zdali jste si nový handheld pořídili anebo ještě vyčkáváte. Video najdete dále v příspěvku.

Můžete přejít na konec stránky a zanechat komentář. Pingování není povoleno.

8 komentářů k “Představení nového 3DS”

 1. Herumor napsal:

  Tak já ho koupil včera také s majorou ale menší verzi (přijde mi pohodlnější)
  Super recenze i to závěrečné shrnutí :)
  Já bych tomu novému modelu vytknul snad jen ten c stick.. Klasická analogova páčka by mi sedla víc

  • Jugg napsal:

   Díky za komentář, jsem rád, že jsi se svou verzí spokojen. :) S tou analogovou páčkou celkem souhlasím ale za vděk beru i ten c-stick, i když je místy takovej krkolomnej.

   • Martin napsal:

    Tak já ho koupil za 2 dny mi přijde. Nevěděl jsem co od toho mám očekávat a tohle video mi řeklo co mám. Video samotné se mi líbilo a chtěl bych se zeptat jestli by jsi nenatočil tohle nové nintendo v akci s nějakou hrou která podporuje c-stick a pokud by to bylo možné natočit to tak aby ti byly vidět ruce. Děkuji

 2. SexKievoi napsal:

  Intimate relationships and dating for the treatment of sex. Escort services. Accompanying you in Kiev appealing girls ready exchange for sex. Call our cortege phone and pick yourself a prostitute.

 3. Flights from Washington DC to Los Angeles- Enjoy bigger savings while booking flights from Washington DC to Los Angeles at Big Travel Help. We bring to you an opportunity to book cheap flights from and to your favorite destinations, while enjoying huge discounts. Book your flights now!

 4. Cheap flights from Washington DC to Honolulu- Say Aloha to the Hawaiian Islands with Big Travel Help. With us, you can choose from an extensive list of airlines flying on the route to avail the best discount offers and deals. Visit today for the latest offers!

 5. If you are searching affordable low cost taxi service in your local so https://www.manali-taxi.com/chandigarh-to-manali-taxi-service/ is best option join us today.

 6. ElenaTus napsal:

  Zdravím všechny lidi! Vím, moje zpráva může být příliš konkrétní,
  Ale moje sestra si tu našla hezkého muže a vzali se, tak co já?! :)
  Je mi 24 let, Anna, z Rumunska, umím také anglicky a rusky
  A… Mám specifickou nemoc, jménem nymfomanie. Kdo ví, co to je, pochopí mě (lepší je to říct hned)
  Ach ano, vařím velmi chutně! a miluju nejen vaření 😉
  Jsem skutečná dívka, ne prostitutka a hledám vážný a žhavý vztah…
  Každopádně můj profil najdete zde: http://gelnessvilica.ga/chk/1

Zanechte komentář