Nový Fatal Frame poputuje na Nintendo Wii U

Série Fatal Frame

Hororová série Fatal Frame se těší veliké oblibě. Pobíhání s foťákem a nahánění zlověstných duchů vyděsilo nemalou skupinku lidí. Nyní mohou jásat především majitelé konzolí Wii U, neboť nejnovější díl Fatal Frame (v Evropě Project Zero a v Japonsku pak jen čistě Zero) vyjde exkluzivně právě jen pro tuto konzoli. Otázka pak pro nás, evropské hráče, zní, zdali se hra přehoupne přes hranice Japonska a budeme tak mít možnost se k ní dostat. V minulosti to tak úplně s každým dílem nebylo.

Poslední přírůstek do série, který vyšel v Evropě v roce 2012, nese název Project Zero 2: Wii Edition a jedná se o remake hry Fatal Frame 2: Crimson Butterfly, který byl vytvořen studiem Tecmo Koei Games a publikován Nintendem pro konzoli Wii. Již jsme zmínili, že Fatal Frame je především o fotografování duchů, v tomto směru si tedy dovolíme připomenout, že pro spoustu fanoušků, je právě hra podobného ražení přímo dělaná pro ovladač, který konzole Wii U nabízí.

O hře samotné toho zatím není moc známo – nevíme název ani datum vydání. Známé je zatím pouze to, že vývojáři z Tecmo Koei budou spolu s hrou produkovat i hraný film, knížku a komiks. O dalších informacích vás budeme samozřejmě informovat ale nadšení z další hororové hry pro konzole rodiny Nintendo nám rozhodně nechybí už teď.

 

Můžete přejít na konec stránky a zanechat komentář. Pingování není povoleno.

Zanechte komentář