Nintendo Pocket Football Club vychází již 17. dubna na Nintendo 3DS

Hra Nintendo Pocket Football Club

Fotbalové šílenství s vaším týmem mini panďuláků může začít již příští týden ve čtvrtek, 17. dubna. Přesně v tento datum se totiž spustí prodej hry Nintendo Pocket Football Club (dále jen NPFC), exkluzivně na Nintendo eShopu, pro Nintendo 3DS. Vaše manažerské a taktické dovednosti budete moci využít nejen proti počítačem řízeným protivníkům či vaším kamarádům, ale především proti ostatním týmům z celé Evropy. Online zápasy, to bude teprve ta pravá kopaná.

Základem hry NPFC bude složení a trénovaní vašeho týmu mini fotbalistů. Budete si muset vytvořit vlastní logo, pojmenovat svůj tým hvězd, doladit ty správné barvy na dresy a nakoupit potřebné hráče. Žádný správný manažer se bez pořádného zázemí přeci neobejde, ne? Své hráče pošlete na trénink a budete sledovat, jak se jejich schopnosti vyvíjí. Na schopnostech jednotlivců prý bude velmi záležet a především správně zvolená taktika vám vynese nějaké to vítězství. Uvidíte například, že jeden z vašich útočníků se tváří jako velký borec na vstřelování gólů, jistě by pak byla chyba ho nutit do tréninku na chytání míčů.

nintendo_pocket_football_club_hriste

V celé tréninkové fázi, kdy si budete piplat svoje hvězdičky, pak hrají důležitou roli tréninkové karty. Ty budete získávat přímo ze zápasů a měly by vám pomoct vylepšit schopnosti určitého hráče s tím, že pokud použijete vícero karet vhodným způsobem, můžete se dostat až ke „speciálnímu kombu“, které vaše šance na vítězství ještě znásobí. Poctivý trénink, dobře zvolená taktika a vhodný výběr hráčů váš zajistí úspěch a možnost poprat se o titul fotbalového šampiona s těmi nejlepšími.

nintendo_pocket_football_club_gameplay

Hru lze hrát v single playeru ale ta pravá zábava přichází teprve ve spojení se slovíčkem Online. Budete moci získávat protivníky pomocí StreetPassu, vyzývat své kamarády z Friend Listu anebo si si to rozdat v žebříčku s těmi nejlepšími po celé Evropě. NPFC má určitou snahu o vytvoření pěkné herní komunity a jako takový zajímavý prvek se jeví třeba Friend Market, kdy nejen že můžete zápolit s týmy svých kamarádů a získávat tak další trénovací karty, ale také si můžete kupovat/půjčovat či jinak sdílet své fotbalové hráče.

Od spuštění hry 17. dubna také NPFC slibuje, že spustí webové stránky, kde budou k nahlédnutí všechny dostupné statistiky, žebříček 100 nejlepších týmů Evropy, žebříček nejlepších týmů přímo z vaší země a jiné další ukazatele. Budete se tak moci zúčastnit turnajů, bojovat s ostatními manažery a snažit se vystoupat v žebříčku co možná nejvýše.

[embedyt]https://www.youtube.com/watch?v=1S90sOfrh9M[/embedyt]

Hra Nintendo Pocket Football Club bude mít od svého spuštění do 1. května sníženou cenu, za kterou ji budete moci pořídit – zhruba 360 Kč. Od 1. května se cena hry zvedna na 450 Kč.

Oficiální evropská stránka: Zde

Můžete přejít na konec stránky a zanechat komentář. Pingování není povoleno.

Zanechte komentář