Mario Party: Island Tour sklízí rozporuplné recenze

Mario Party: Island Tour hra na Nintendo 3DS

Už samotný název napovídá, že to s Mariem a jeho partou v nové party hře nevypadá kdovíjak úspěšně. Hra získává poměrně průměrné až podprůměrné recenze a ohlasy a především fanoušci předchozích dílů ji nemohou na jméno přijít. Hodnocení 57% na metacritic.com mluví za vše.

Hra sází na určité elementy, kterými jsou rychlost, koncentrace, štěstí a určité rozhodovací schopnosti. Nabízí 7 různých hracích desek s vlastními pravidla a čítá zhruba 81 miniher. Někteří ji vyčítají velmi krátkou herní dobu, kdy většinu hracích desek dokážete odehrát do několika desítek minut, a vytracení smyslu a určitého kouzla z předchozích dílů série.

Jsou tu ale pak také tací, kteří na hře pochvalují její rychlost a jednoduchost a hodnotí ji jako příjemnou hru s hezkou grafikou, u které se s partou přátel na chvíli zabaví.

Já přidám trochu svého osobního názoru a musím na místě přiznat, že jsem si danou hru ještě nepořídil a s její koupí jsem poněkud na vážkách. A ano, částečně je to i kvůli negativním ohlasům, které se na hru ozývají.  Ale nakonec, pokud si to nezahrajete na vlastní kůži, tak pak těžko povídat. Jaký máte na hru názor vy? Hráli jste? Nehráli? Jste spokojeni? Nebojte se a dejte nám vědět do komentářů.

Můžete přejít na konec stránky a zanechat komentář. Pingování není povoleno.

Zanechte komentář