Ukázka ze hry Monster Hunter 3 Ultimate

Monster Hunter 3 Ultimate Gameplay ze hry

Nejen slovem a obrázky je živ internetový návštěvník a my jsme již od začátku rozhlašovali, že se budeme snažit o nějaké ty pravidelné ukázky z her na Nintenďácké konzole. Především z 3DSka je originálního obsahu pomálu. Je to už nějaký ten den, kdy se nám do rukou dostala Capture Card pro 3DS a po všech těch bojích s nastavováním kvality a stříháním, může první video, konečně spatřit světlo světa. Pořád je zde určitý problém s ořezem a nějaké úpravy budou stejně potřeba ale jako první video ukázka to snad zatím postačí. Berte tedy video s rezervou ale klidně se vyjádřete co bychom mohli vylepšit, co do budoucna natáčet, zdali přidat komentář a přiblížit se nějakému „let’s play“ videu či ponechat čistý gameplay. Samozřejmě máme něco do budoucna připraveného ale za každý ohlas budeme jen rádi, děkujeme. Video dále v článku.

[embedyt]https://www.youtube.com/watch?v=U3EIt8tFDN8[/embedyt]

Info k videu: Herní ukázka ze hry Monster Hunter 3 Ultimate. Hru hraji teprve pár hodin, nikdy předtím jsem se k ni pořádně nedostal, a rozhodně nepatřím mezi nejzkušenějšího hráče. Pokud ale se hrou Monster Hunter nemáte žádnou zkušenost anebo se jen chcete podívat nato, jak se hra hraje z jiného pohledu, je následující ukázka pro vás.

Ve hře je samozřejmě vícero možností jak se zabavit a věřím, že postupem hry toho bude ještě více, ale udělal jsem takovou menší výpravu do divočiny abych se podíval na příšerky, trochu si zabojoval a posbíral nějaký ty suroviny.

Můžete přejít na konec stránky a zanechat komentář. Pingování není povoleno.

Jeden komentář k “Ukázka ze hry Monster Hunter 3 Ultimate”

  1. čemijka napsal:

    Super video, docela masakr zvířátek 😀 Těším se na další podobné příspěvky :-)

Zanechte komentář