Připojte se k síti Nintendo do 31. ledna

Akce k připojení do sítě Nintendo

Nezapomeňte se připojit k Nintendo Network do půlnoci 31. ledna – tímto datem končí akce, která vám zajistí přístupové kód k volnému stáhnutí hry Super Mario Bros. Deluxe.

Pokud jste vlastníky některého ze systémů Nintendo 3DS, 3DS XL či 2DS a ještě jste neudělali požadovaný update systému, pak na nic nečekejte a ihned to napravte.  Dostanete se tak k jedné parádní hře – a to zcela zadarmo. Musíte jen registrovat nové Nintendo Network ID na Nintendo 3DS systému anebo propojit své ID, které používáte u Wii U, právě se systémem 3DS. (toto platí především pro majitele konzolí Wii U)

Pokud jste již byli pilní a své Nintendo Network ID zaregistrovali, tak nemusíte mít žádné strachy a jen čekat na 13tého února. Právě mezi 13. a 28 únorem 2014 budou na vámi registrované maily zaslány kódy ke stažení, takže se raději všichni ujistěte, že emailová adresa, kterou máte zadanou, je správná. Také nezapomeňte, že tato akce platí pouze pro systémy v Evropě.

Shrnutí jednotlivých kroků:

  1. K tomu, abyste se mohli zúčastnit této časově omezené akce, je důležité, abyste mezi 10. prosincem 2013 a 31. lednem 2014 provedli update svého 3DS/3DS XL/2DS systému a registrovali své Nintendo Network ID.
  2. Všichni účastníci, kteří splní bod číslo 1, dostanou volně stažitelný kód ke hře Super Mario Bros. Deluxe v období od 13. února do 28. února 2014. Kód bude zaslán na vámi uvedenou emailovou adresu, na kterou jste registrovali Nintendo Network ID.
  3. Volně stažitelný kód ke hře Super Mario Bros. Deluxe bude dostupný pouze do 30. dubna 2014, poté jeho platnost vyprší.
  4. Zúčastnit se této akce můžete pouze jednou. Smluvní podmínky musí být odsouhlaseny.

Akce je organizována společností Nintendo of Europe.

Můžete přejít na konec stránky a zanechat komentář. Pingování není povoleno.

Zanechte komentář