Představení nového 3DS

Nové Nintendo 3DS

V tomto krátkém videu se Vám pokusím představit nové 3DS v celé své kráse. Pořídil jsem ho ve speciální Zeldí edici a kromě krátkých ukázek se také pokusím říci, zdali se investice do nového stroje vyplatí či nikoliv. Rád uslyším nějaké další názory, zdali jste si nový handheld pořídili anebo ještě vyčkáváte. Video najdete dále v příspěvku.

Můžete přejít na konec stránky a zanechat komentář. Pingování není povoleno.

4 komentářů k “Představení nového 3DS”

 1. Herumor napsal:

  Tak já ho koupil včera také s majorou ale menší verzi (přijde mi pohodlnější)
  Super recenze i to závěrečné shrnutí :)
  Já bych tomu novému modelu vytknul snad jen ten c stick.. Klasická analogova páčka by mi sedla víc

  • Jugg napsal:

   Díky za komentář, jsem rád, že jsi se svou verzí spokojen. :) S tou analogovou páčkou celkem souhlasím ale za vděk beru i ten c-stick, i když je místy takovej krkolomnej.

   • Martin napsal:

    Tak já ho koupil za 2 dny mi přijde. Nevěděl jsem co od toho mám očekávat a tohle video mi řeklo co mám. Video samotné se mi líbilo a chtěl bych se zeptat jestli by jsi nenatočil tohle nové nintendo v akci s nějakou hrou která podporuje c-stick a pokud by to bylo možné natočit to tak aby ti byly vidět ruce. Děkuji

 2. SexKievoi napsal:

  Intimate relationships and dating for the treatment of sex. Escort services. Accompanying you in Kiev appealing girls ready exchange for sex. Call our cortege phone and pick yourself a prostitute.

Zanechte komentář