Nové informace o Super Smash Bros. a termíny vydání

super_smash_brosJak jsem Vás informovali, tak dnes časně ráno proběhlo Super Smash Bros. Direct, který měl skoro 40 minut, a kde Nintendo oznámilo spoustu nových informací. Tou nejzásadnější je určitě datum vydání, 3DS verze se dočkáme v létě a Wii U verze bohužel až v zimě, což může být klidně i pomalu za rok. Přesná data Nintendo neoznámilo, ale i tak je to lepší než nic. Ve hře je zatím 27 postav a jedním z nových bojovníků bude Yoshi, dále se ve hře objeví pokémoni a to budou: Deoxys, Entei, Electrode, Eevee, Kyurem, Fennekin, Gogoat, Keldeo, Metagross, Meowth, Meloetta, Palkia, Staryu, Victini a Xerneas. V obou verzích nalezneme online multiplayer, kde budou režimy For Fun – náhodný výběr úrovní se všemi předměty a For Glory – Final Destination, záznam porážek a výher. Dále se počítá i s leaderboardem. Nintendo u online multiplayeru upozornilo, že žádné zápasy nebudou anonymní a za neslušné chování bude banovat. Dále byly potvrzeny úrovně – viz dále.

Úrovně z 3DS verze – Reset Bomb Forest, 3D Land, Spirit Train, Gerudo Valley, Arena Ferox, Tortimer Island, Living Room, Prism Tower, Rainbow Road, Find Mii, Balloon Fight a Jungle Japes.

Úrovně z Wii U verze – Mario Galaxy, Pyrosphere, Town and City, Boxing Ring, Pilot Wings, Skyloft, Windy Hill, Garden of Hope, Wii Fit Studio, Palutena’s Temple a Halberd.

A samozřejmě i přinášíme celý záznam Directu.

[embedyt]https://www.youtube.com/watch?v=7xUWnQu2Grs[/embedyt]

Můžete přejít na konec stránky a zanechat komentář. Pingování není povoleno.

Zanechte komentář