Mario a Sonic na Olympiádě v Sochi 2014

Mario a Sonic v Sochi

Hra Mario & Sonic at the Sochi 2014 Olympic Winter Games již nějakou dobu zahřívá konzole Wii U (v Evropě konkrétně od 7. listopadu), ale vzhledem k tomu, že do nejdražší olympiády všech dob nám zbývá už jen 8 dní, je dobré si ji připomenout. A to především proto, že se rozhodnete na chvíli opustit televizní přenosy a pustit se do stejných disciplín na vlastní kůži v trochu odlehčené formě.

Hra nabízí 16 disciplín ve kterých se můžete utkat s 20 postavičkami od Maria a Sonica a rozdat si to s kamarády v online multiplayer módu. Jak známo u podobných titulů – především hra ve vícero lidech dává hře samotné větší šťávu. Oproti předchozímu dílu v olympijské sérii se toho však mnoho nezměnilo a titulu je tak vytýkán určitý stereotyp a nedostatek inovací. Chválena je naopak grafika a zábavnost některých disciplín, které ani po prvním odehrání nenudí. Více hodnocení na Metacritic, kde si hra vysloužila skóre 55.

Osobně si myslím, že hra má své nejlepší dny právě teď, kdy očekávání na nadcházející olympiádu právě vrcholí, a věřím, že pokud se najdou nadšenci do sportovních disciplín, kteří žádnou předchozí hru ze Mario a Sonic série nezkusili, budou se u této záležitosti rozhodně bavit. Přeci jen takového Bowsera v Rusku jen tak nepotkáte.

 

Můžete přejít na konec stránky a zanechat komentář. Pingování není povoleno.

Zanechte komentář