Léto s Nintendem

Léto s Nintendem

Někteří si z vás si toho možná všimli a někteří ještě nestačili odlepit oči od monitorů , ale léto se dostavilo i se vší tou slunečnou parádou. Každý má jistě své zkušenosti ale ta naše říká, že nastává to horší herní období v roce. Stačí se podívat na samotné Nintendo a harmonogram vydání velkých AAA titulů na své konzole pro evropský trh – přes prázdniny pusto. Ne, že by nám to nějak extra vadilo, hrát pořád máme co a menší tituly z eShopu nás také dokáží zabavit (upíráme zrak k českému studiu Cinemax). Navíc ani u nás nebude aktivita nijak závratná a než vám popřejeme Štastné a Veselé letní měsíce s Nintendem, rádi bychom se s Vámi podělili o informace z chodu našeho Nintendaka. Tedy přistupte blíže:

Považujeme za správné, se podělit o věci, které se týkají našich stránek protože chceme, aby pravidelní čtenáře měli přehled, co se případně řeší a co se může se stránkami do budoucna stát. Tento přístup se může leckomu zdát značně svévolný či mimo mísu ale takhle mi zkrátka jednáme. Neprovozujeme s kolegou web gigantických rozměrů ale jako Brazilci na mistrovství bychom také dopadnout nechtěli. Poslední dobou naše aktivita trochu polevila ale tak to víte, je léto, ukrutný teplo, někteří z nás byli na delší dobu v zahraničí a vůbec nás ten čas neposlouchá tak, jak by měl – proto se za nižší aktivitu omlouváme. Trochu jsme upustili od našeho harmonogramu s tématy ale pokusíme se k němu navrátit co nejdříve. Kdybyste však měli nějaký ten nápad na to, o čem případně psát, klidně se s námi o něj podělte a my se Vám pokusíme vyhovět. (momentálně máme rozepsaná nějaká ta retro témata a pak téma o motokárových hrách, aby si někteří nemysleli, že za volantem může sedět jenom Mario.)

Novinky se snažíme celkem sledovat a rozhodně budeme zvyšovat naši aktivitu na Youtube kanále a Facebooku. V nejbližších dnech započne nová video série ze hry One Piece: Unlimited World Red, podíváme se ještě jednou na zoubek hře Tomodachi Life a stále si to budeme hnát s Kirbym k cílové pásce v titulu Kirby: Triple Deluxe. Také bychom se rádi zaměřili na menší indie tituly, která se schovávají v temných koutech Nintendo eShopu a jen tak mlsně pokukují a lákají nevinné zákazníky. Prvním takovým cílem by byly tzv. „Nekketsu“ hry od legendárních vývojářů Technōs Japan Corporation (dá se říci, že světu ukázali krásu žánru Beat‘ em up). Crash ‚n the Boys či River City Ransom byly denním chlebem ve zlatých dobách NES a my máme zase na takovýto chléb hlad. I zde ale platí, že pokud byste měli nějaký nápad na zajímavé video či byste se chtěli o nějaké hře dozvěděti více, jsme tu pro Vás a pokusíme se to splnit. V plánu máme také konečně nějaké ty tutoriály či menší návody ale víte jak to zpívá pan Habera v jedné písničce, které se týká astronomie? Tak zhruba tak…

Závěrem této naší mini tiskové zprávy bychom chtěli poděkovat všem, kteří nás nějakým způsobem sledují či sem jen občas zavítají – DÍKY všem za podporu! Vydržte to s námi a možná se v průběhu září či října dočkáte menšího překvapení. :)

Každopádně pamatujte, že letní měsíce dávají šanci dělat cokoliv jiného než jen sedět u počítače a věnovat se práci. Je čas výletů, festivalů či jen poklidných letních večerů někde na zahradě. Pokud si navíc uděláte čas i na nějakou tu svoji oblíbenou hru, o zábavu rozhodně nepřijdete. Ať už si tedy vezmete vaše 3DS na cesty či pozvete partu přátel na večerní dýchánek u Wii U, doufáme, že u konzolí od Nintenda, najdete i o prázdninách chvíle klidu a zasloužené zábavy. Proto Vám tedy přejeme příjemně strávené letní prázdniny a ať to s námi ti kluci z Japonska myslí dobře a nezanedbávají ten náš evropský trh. Držíme palce!

Tým Nintenďák.

Můžete přejít na konec stránky a zanechat komentář. Pingování není povoleno.

Zanechte komentář