E3 2014: Jízdní řád

E3 Nintendo

E3 se považuje za největší herní výstavu vůbec a pokud pozorně sledujete ten cvrkot a přípravy, jistě tomuto tvrzení dáte za pravdu. Nintendo se nikdy netajilo tím, že stále spíše stranou a jelo si tak nějak všechno po svém. Ani letos tomu nebude jinak a Nintendo se nám nebude prezentovat kdovíjak velkolepou konferencí ale své úsilí bude prezentovat  v podobě většího Nintendo Directu nazvaného čistě jen jako „Nintendo Digital Event.“ Pozornost také zaslouží Nintendo Treehouse, který bude v průběhu celé výstavy ukazovat demíčka, hratelné ukázky či jen poskytovat další informace o nejnovějších titulech. Přistupme tedy k tomu, co nás čeká a nemine.

Nintendo – 10. června

 

Nintendo Digital Event –  18:00 – 19:00

Toto je hlavní událost, na které dojde k oznámení novinek, dat vydání jednotlivých her a všech dalších informacích o dokončených či rozpracovaných projektech, na které jako fanoušci Nintenda čekáme. Na celou tuto událost je vyhrazena zhruba hodina ale ozývají se takové názory, že by snad měla stačit čistá půlhodinka.  Uvidíme, čeho se nakonec dočkáme a vše můžete spolu s námi sledovat posléze na této adrese.

Nintendo Minute Digital Event recap – 19:00 – 19:01

Ihned po hlavní události bude následovat jednominutové shrnutí všech novinek.

Nintendo Treehouse – 20:35 – 01:00

Treehouse nás bude provázet celou výstavou a kromě ukázek a prezentací se dočkáme i dalších novinek a objeví se i nějaká ta známá postava z řad Nintenda (např. Shigeru Miyamoto). Veškeré dění budeme moci sledovat živě na adrese.

Nintendo Demo – 23:40 – 01:00

Dvacetiminutová ukázka dosud neoznámené hry, která však může být oznámena právě na hlavní Digital Eventu.

Super Smash Bros. Invitational – začátek 01:00

Událost oslavující celou Frančízu Super Smash Bros. Bude se jednat o turnaj 16. lidí, kteří si rozdají před zraky 3000 tisíc fanoušků v bitvě na konzoli Nintendo Wii U.

 

Nintendo – 11. červen

Nintendo Treehouse – 18:15 – 03:00

Již o pár řádků výše můžete nalézt stručný popis, o čem celé ten Treehouse vlastně je. Bude nás provázet poctivě třemi dny.

Nintendo Demo – 23:10

Další dvacetiminutové ukázka, která bude probíhat prostřednictvím twitche. Sledovat veškeré dění se dá na této adrese.

 

Nintendo – 12. června

Nintendo Treehouse – 18:30 – 02:00

Závěrečné den pro Nintendo Treehouse.

Nintendo Demo – 21:00

Jedna z dalších ukázek dosud neoznámeného titulu, která potrvá 20 minut.

Nintendo Demo – 23:40

Závěrečná dvacetiminutová demonstrace některého z oznámených titulů od Nintenda.

 

Jak můžeme vidět, tak nejvíce pozornosti se upíná k dnešnímu dni, který je na program opravdu bohatý. Další dny budou jistě také zajímavé ale největší přísun informací se očekává především dnes prostřednictvím „Nintendo Digital Event.“ Pokud byste však neměli dost a chtěli se podívat i na jiné akce, doporučuji sledovat twitch, na kterém se to teď videi bude jenom hemžit. Kompletní program naleznete zde.

Můžete přejít na konec stránky a zanechat komentář. Pingování není povoleno.

Zanechte komentář