Dokončené projekty na Kickstarteru

KickstarterKickstarter nikdy nespí a menší studia strojí stále nové a nové kampaně na pomoc svým hrám. Čas od času se urodí opravdu zajímavý kousek ale z větší části se jedná o pouhé hříčky, na které chtějí autoři nějaký ten mamon – dost často ho většinou nedostanou. Na konzole od Nintenda se ale v poslední době podařilo dokončit pár zajímavých projektů a tímto mini článkem bych se na ně rád zaměřil. Ať už udělají díru do světa či nikoliv, zafinancovány byly, a to jim nikdo nemůže upřít.

Midora

Pixelartová 2D adventura, která láká především svým kouzelným prostředím a množstvím hádanek a bonusů. Hra dosáhla částky 73 470 doláčů a překonala tak svůj cíl, který byl stanoven na 60 000. Abych vše ale uvedl na pravou míru, tak původní cíl byl stanoven pouze pro PC platformu a konzole 3DS a Wii U se mohly radovat až na 80 tisícové hranici. Ta  i přesto, že nebyla dosažena, nebude bránit vývoji hry pro Nintendo konzole, a i když se hry dočkáme podstatně déle, než její PC verze, nemusíme jako hráči vůbec smutnit. Nejbližší vydání však můžeme očekávat až v roce 2015. Stránku na Kickstarteru můžete navštívit zde.

[embedyt]https://www.youtube.com/watch?v=ETTAcZ-0yBg[/embedyt]

Timespinner

Timespinner překonal svoji požadovanou finanční částku zhruba o 126 tisíc dolarů a jedná se tak o velmi očekávanou hru, která se netají tím, že si to nejlepší bere ze stařičké Castlevanie. Hra vyjde pro konzoli Nintendo 3DS někdy v roce 2015 a pokud se chcete podívat na nějaký ten prozatímní gameplay, rozhodně klikněte na následující video:

[embedyt]https://www.youtube.com/watch?v=D2RBen0lZD4[/embedyt]

Ninja Pizza Girl

Oproti předchozímu projektu je Ninja Pizza Girl titulem, který si na sebe jen tak tak vydělal. Původní cíl byl stanoven na 35 000 a konečný vybraný peníz se zastavil na čísle 38 000. V konečným sčítání je však podstatné to, že hra byla zafinancována a hráči konzole Wii U se na ni budou moci pomalu začít těšit – i když i její vydání je naplánováno až na rok 2015. Hra by se dala lidově charakterizovat jako 2D běhačka, kde se zkrátka snažíte doručit pizzu za pomocí svých ninja schopností. Na ukázku ze hry můžete mrknout níže:

[embedyt]https://www.youtube.com/watch?v=ZNF69h1Uqvk[/embedyt]

The Deer God

Poslední zafinancovaná hra vzbudila můj zájem asi nejvíce. The Deer God pojednává o životě jelena, který se za zvuků post rockové či jiné ambientní hudby prokousává přírodou a snaží se přežít. I když to zní lacině, tak hra zatím vypadá opravdu hezky a nenásilně a dokážu si u ní představit nejeden odpočinek, kdy se svým jelenem prozkoumáváte les a objevujete všelijaká tajemství na vaší cestě za dobrodružstvím. Hra splnila původní hranici 26 tisíc a dosáhla na částku 51 953 dolarů. Pro vydání hry na konzoli Wii U bylo potřeba sehnat 40 tisíc, což se vývojářům kolem jelena podařilo a hra má tak zelenou. Její vydání je naplánováno na přelom roku 2014 a 2015.

[embedyt]https://www.youtube.com/watch?v=y1aTEN87yMI[/embedyt]

Můžete přejít na konec stránky a zanechat komentář. Pingování není povoleno.

Zanechte komentář